Aplikacje webowe

Aplikacje webowe to programy, z którymi praca odbywa się poprzez przeglądarkę internetową. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość korzystania z aplikacji poprzez dowolne urządzenie posiadającego dostęp do sieci - bez potrzeby instalacji dodatkowego oprogramowania.

Dzięki rozwojowi urządzeń mobilnych responsywne aplikacje internetowe cieszą się coraz większą popularnością zwłaszcza w tych obszarach, w których kluczowa jest szybka i przejrzysta współpraca z partnerami oraz klientami.

Aplikacje dedykowane

Aplikacje tworzone na potrzeby klienta, dzięki temu są one idealnie dopasowane do potrzeb klienta.

Systemy B2B

Aplikacje obsługujące relacje biznesowe, pozwalają prowadzić sprzedaż w internecie, zarządzać ofertą produktów i usług, a także umożliwiają obsługę realizacji i tworzenia ofert dla klientów biznesowych. Do funkcji systemów B2B należą również wystawianie faktur, obsługa magazynu i zamówień do dostawców.

Systemy ERP

Systemy integrujące procesy przedsiębiorstw na wszelkich szczeblach, aplikacje tego typu zawierają wszystkie niezbędne narzędzia do zarządzania firmą - od sprzedaży poprzez księgowości do analiz.

Systemy CRM

Systemy służące do zarządzania relacjami z klientem, wspierają one czynności marketingowe.

Sklepy internetowe

Platformy umożliwiające sprzedaż towarów i usług przez internet. Sklepy internetowe tworzymy na podstawie SOTESHOP. Jesteśmy oficjalnym partnerem SOTE.