Rozwiązania dedykowane

Wykorzystanie systemów informatycznych w codziennej pracy jest koniecznością. Istotne jest, aby taki system zapewniał stały i bezpieczny dostęp do gromadzonych zasobów z dowolnego miejsca za pomocą zarówno urządzeń stacjonarnych jak i mobilnych. Stosowanie gotowych produktów często zmusza firmy do korzystania z rozwiązań kompromisowych, niespełniających stawianych przed nimi wymagań.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie tworzenia oprogramowania dedykowanego.

Stworzenie jednolitego systemu dopasowanego do specyfiki firmy oraz pozwalającego na zoptymalizowanie procesu obróbki i dostępu do danych może znacznie zwiększyć jakość oferowanych przez nią usług oraz obniżyć koszty jej funkcjonowania.

Analiza potrzeb klienta

Razem z Państwem przeprowadzamy analizę biznesową, by określić oczekiwania w stosunku do systemu i ustalić cel, który firma chce osiągnąć z jego pomocą. Bazując na Państwa pomysłach i oczekiwaniach, a także wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników, stworzymy system odpowiedni dla Państwa firmy.

Przygotowanie propozycji systemu

Po przeprowadzonej analizie wymagań, założeniu celów i podjęciu decyzji o technologi w jakiej ma zostać zrealizowany projekt przedstawimy zarys odpowiedniego systemu.

Implementacja

Po zaakceptowaniu projektu, zostanie Państwu przekazany system najwyższej jakości. Dzięki przeprowadzonej w pierwszej kolejności analizie będzie on dopasowany do specyfiki Państwa firmy, co pozwoli odkryć Państwu nowe możliwości i ułatwić dotychczasową pracę.

Opieka i nadzór

Po zakończeniu prac nad systemem zapewniamy zarówno ciągłe wsparcie techniczne, jak i bieżącą opiekę i konserwację. Pomoc zapewniamy telefonicznie, drogą mailową, a także poprzez połączenia zdalne.